Reklamy na Social Media

Biznes napędzany reklamą przyspiesza jak rakieta! Większa widoczność oznacza większą liczbę klientów, a to – większe dochody. Najważniejszy jest odpowiedni dobór narzędzi reklamowych.

Typów jest wiele i wcale nie musisz ich wszystkich znać. Wystarczy, że będziesz wiedział, co chcesz osiągnąć, a my znajdziemy takie środki, które to zrobią. To wydaje się proste i jest proste. Decyduj sam – chcesz stać w miejscu czy zrobić krok naprzód?

https://www.pegaznet.com.pl/integracje-wordpress/
Gdzie są Twoi Klienci.

Media społecznościowe są dziś niezastąpionym narzędziem marketingowym. Mądre wykorzystanie ich może przynieść Twojej firmie wiele korzyści. Jakich? Wystarczy wspomnieć główny cel, czyli promocję marki, ale też możliwość pozyskania wielu nowych klientów. Gdzie chciałbyś zacząć? Facebook? Instagram? LinkedIn?

Facebook

Największa platforma społecznościowa z ponad 2 miliardami aktywnych użytkowników. W Polsce blisko co druga osoba (47%) korzysta z kont społecznościowych, średnio spędzając ponad 2 godziny dziennie.
Szukają. I mogą znaleźć Ciebie.

Instagram

Druga platforma na topliście, która bazuje na grafikach i zdjęciach. Jest tego mnóstwo – dziennie trafia tu nawet 95 milionów obrazów, które przeglądają osoby zwykle do 30 roku życia.
Bądź bliżej Twoich klientów.

YouTube

30 milionów – tyle aktywnych użytkowników dziennie trafia na ten kanał, szukając rozrywki, porad i rozwiązań. Kampanie video to przyszłość w marketingu.
Przyszłość dla Twojej firmy.

LinkedIn

Portal dedykowany biznesowi. Spotykają się tu profesjonaliści i osoby decyzyjne z niemal każdej branży – tutaj znajdziemy szefów wielkich spółek, liderów, polityków czy absolwentów MBA.
Osoby szukające okazji biznesowych.

Twitter

Platforma popisu dla mediów, polityków i sław. W jednej sekundzie trafia tutaj prawie 6000 krótkich przekazów, stanowiących podstawę komunikacji w tym serwisie.
Komunikacji, z potencjalnymi Klientami.

TikTok

Bardzo duża platforma społecznościowa swoim zasięgiem szybko zbliża się do Facebooka czy Instagrama. Kampanie video to przyszłość w marketingu.
Przyszłość dla Twojej firmy.

Ostatni projekt

Get 30% off your first purchase

X
Scroll to Top