Projektowanie logotypów firm

Specjalizuję się również w tworzeniu wizerunku marki.
Tworzę projekty logo, zapadające w pamięć.

Projektowanie logo, Branding, Identyfikacja wizualna

Spójny wizerunek marki to wstęp do sukcesu firmy a dobrze zaprojektowane logo to ogromny potencjał.
Jeśli chcesz odnieść sukces – postaw na profesjonalny branding.

Logo

Logo jest znakiem rozpoznawczym Twojej firmy, dlatego tak ważne jest by było przemyślane i profesjonalnie zaprojektowane.

Wizytówki

Wizytówki oraz ulotki są ważnym elementem reklamy firmy. Estetyczne i profesjonalnie wykonane wpływają na odbiór Twojej marki.

Materiały reklamowe

Grafiki na portale społecznościowe, banery na strony, banery dużego formatu, bilbordy, banery, szyldy.

Chcesz, aby Twoja firma była rozpoznawalna na rynku, na którym działa?

Logo jest najważniejszą częścią brandingu każdej firmy. Jest pierwszym punktem kontaktu dla większości potencjalnych klientów. Dlatego, należy przygotować je w taki sposób, aby było komunikowało przekaz już przy pierwszym odbiorze.

Jego struktura składa się z 3 elementów: sygnetulogotypu oraz claimu, przy czym nie muszą one występować razem we wszystkich projektach. Symbol graficzny, który wyróżni Twoją markę, jest właśnie sygnetem.

Wychodzę z założenia, że logo Twojej firmy ma realizować kilka ważnych celów. Przede wszystkim ma uczestniczyć w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej marki. Bez względu, czy działania marketingowe prowadzone są online, czy offline. Logo ma zawsze wyglądać dobrze i tak też świadczyć o marce, która jest jego właścicielem.

Ostatnie projekty

Dobre logo to wstęp do ...

 budowania wiarygodnego biznesu, który będzie atrakcyjny dla grupy docelowej. Innej drogi po prostu nie ma. Nie w czasach, gdy wizerunek firmy ma tak kolosalne znaczenie. Widzisz nadgryzione jabłko – myślisz Apple. Widzisz pomarańczowy prostokąt – myślisz Orange. Widzisz swój produkt – myślisz… No właśnie, co myślisz? Masz jakiekolwiek skojarzenia ze swoją marką? Jeśli nie, to nie oczekuj, że Twoi klienci będą bardziej kreatywni. To wyraźny sygnał, że pilnie potrzebujesz profesjonalnej identyfikacji wizualnej.  Stworzę je dla Ciebie, dając Ci tym samym potężną broń w walce z rynkową konkurencją.

Projektowanie logo

Get 30% off your first purchase

X
Scroll to Top