STRONY WWW DLA MAŁYCH
I ŚREDNICH FIRM

Strona firmowa to idealna wizytówka działalności. Za jej pośrednictwem w skuteczny sposób pozyskasz nowych klientów i z powodzeniem przedstawisz ofertę, cennik czy historię firmy. Strona internetowa stanowi wirtualną siedzibę firmy, dlatego też warto zadbać o jej wysoką jakość i przejrzystość. Zadbam o to, by zaproponować Ci najlepsze rozwiązania i stworzyć responsywną stronę www, zgodną z Twoim gustem.

Pokaż swoją firmę w internecie! Strona internetowa skrojona idealnie pod Twoje potrzeby.

earth, network, blockchain-8008054.jpg
strony dla malych i srednich firm 1

Możliwości

Responsywna strona internetowa

Cała wymiana informacji może być zrealizowana mailowo lub telefonicznie. Niezależnie od tego, w jakim miejscu znajduje się Twoja firma, stworzenie strony internetowej będzie szybkie i bezproblemowe.

Realizacja na terenie całej Polski

Cała wymiana informacji może być zrealizowana mailowo lub telefonicznie. Niezależnie od tego, w jakim miejscu znajduje się Twoja firma, stworzenie strony internetowej będzie szybkie i bezproblemowe.

One page, strona produktowa

Jest to mikrostrona prezentująca pojedynczą cechę działalności, której głównym zadaniem jest reklama i zachęcenie do zakupu lub kontaktu. One page to idealne rozwiązanie dla start-upów.

 

Kampanie Google AdWords

Po stworzeniu strony www mogę przekazać dane do zaprzyjaźnionej firmy zajmującej się kampaniami AdWords. Efekty są natychmiastowe i nie trzeba czekać miesiącami na wyniki pozycjonowania, które mogą nie spełnić pokładanych w nich oczekiwań.

Indywidualna wycena strony www

W zależności od potrzeb i wielkości strony internetowej, każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Opłata zawsze jest jednorazowa, a wszelkie poprawki i szlify wliczone w cenę.

Możliwość opieki nad stroną

Jeżeli nie masz czasu ani ochoty na samodzielne aktualizowanie treści na stronie, mogę dokonywać zmian za Ciebie. Rozliczamy się tylko w przypadku poważniejszych zmian i przeróbek, cała reszta wykonywana jest bezpłatnie.

Funkcjonalność

Slidery ze zdjęciami

Przesuwające się bannery z hasłami reklamowymi to już standard na niemal każdej stronie internetowej. Przyciągają wzrok i przekazują podstawowe informacje o działalności, dlatego warto zadbać o ich profesjonalny wygląd.

Formularze kontaktowe

Wielu klientów zamiast zadzwonić czy napisać maila, preferuje wysłanie wiadomości poprzez formularz kontaktowy umieszczony bezpośrednio na stronie. Wiadomości będą docierały na wskazany adres mailowy, dzięki czemu wszystkie zgłoszenia będą widoczne w jednym miejscu.

Powiadomienie o ciasteczkach

Zgodnie z wymogami EU, każda strona internetowa wykorzystująca tzw. cookies powinna zawierać stosowny komunikat. Na życzenie umieszczam taki komunikat w stopce, łatwy do schowania i pasujący do designu strony www.

Zakładka z aktualnościami

Ważne komunikaty firmowe można umieszczać na podstronie z aktualnościami, która automatycznie układa wpisy chronologicznie. Możliwe są także podziały na miesiące, kategorie, tagi, autorów itp.

Interaktywne galerie

Przy wielu rodzajach działalności jednym z ważniejszych elementów na stronie www są zdjęcia. Jeżeli chcesz wyeksponować je w formie interaktywnej i czytelnej galerii, bezproblemowo dodam taką funkcjonalność do strony internetowej.

Animacje strony internetowej

Delikatne i nieinwazyjne animacje dodają stronie internetowej uroku i wyróżniają ją na tle innych. Wyłaniające się teksty czy wskakujące zdjęcia upiększą stronę www i pomogą przyciągnąć wzrok do treści.

STRONA INTERNETOWA DLA FIRMY

Obecnie niemal każda działalność gospodarcza ma przynajmniej podstawową stronę internetową prezentującą opis firmy czy zakres usług. Użytkownicy weryfikują w ten sposób atrakcyjność firmy i sprawdzają przede wszystkim historię, podejścia do klienta, cennik oraz dane kontaktowe.

Zajmuje się tworzeniem i projektowaniem profesjonalnych stron internetowych dla firm. Tego typu projekty to jedna z podstawowych usług, jakimi się zajmuję. Wiem doskonale jak powinna wyglądać strona www dla firmy, jakie treści musi zawierać i w jaki sposób ma być zoptymalizowana. Strona internetowa to obecnie nieodzowny element każdej firmy. Jest to miejsce, gdzie potencjalni klienci mogą zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa oraz dowiedzieć się więcej o jego produktach lub usługach. Dobrze zaprojektowana strona internetowa może przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć wiarygodność firmy w oczach odbiorców. Ważne, aby strona była przejrzysta i łatwa w nawigacji. Dobrze też by jej treść była aktualizowana regularnie, w zakładkach z aktualnościami czy blogiem. Warto również zadbać o jej wysoką widoczność w wyszukiwarkach internetowych, poprzez odpowiednie działania SEO.

Get 30% off your first purchase

X
Scroll to Top